O nas

Firma WINDOOR s.c. z Siedlec oferuje swoje usługi od 2000r. Od początku ściśle współpracujemy z czołowym polskim producentem okien PVC, okien drewnianych oraz konstrukcji aluminiowych: MS więcej niż OKNA, który wyznacza kierunki rozwoju i jest jedną z największych firm produkujących okna plastikowe i drewniane w Polsce. Nasza wieloletnia, ścisła kooperacja zaowocowała nadaniem nam tytułu Autoryzowanego Partnera Handlowego tej firmy.

Priorytetem w naszych działaniach jest zadowolenie klienta i pełna, kompleksowa realizacja jego potrzeb. Stawiamy na profesjonalną obsługę i sprawdzone, najwyższej jakości wyroby najlepszych producentów. Stąd poza wyrobami MS więcej niż OKNA wprowadziliśmy do sprzedaży uzupełniającą ofertę w postaci bram garażowych, elementów osłonowych, drzwi drewnianych i stalowych oraz systemy kompozytowe drewniane.

biuro
biuro

Nastawieni jesteśmy głównie na klientów indywidualnych, ale zadowoleni z naszych montaży są też klienci instytucjonalni. Zawsze staramy się dopasować nasze usługi do oczekiwań naszych kontrahentów. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Nasze profesjonalne ekipy, które posiadają wieloletnie doświadczenie, wykonują setki montaży oraz wymian okien rocznie. Od pierwszego kontaktu do końcowych regulacji, klient jest pod stałą opieką naszych doradców.

Zrealizowaliśmy wiele zamówień z województwa mazowieckiego, ale również w licznych miejscowościach Polski, Białorusi, Niemiec, Szwecji. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i już teraz zapewniamy o starannym wykonaniu ewentualnego zamówienia.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów montaż zakupionych produktów. Gwarantujemy bezpieczny transport za pomocą specjalnie przystosowanych do transportu stolarki samochodów dostawczych i ciężarowych.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez dostawców, z którymi współpracujemy.

Warto mieć też na uwadze fakt, iż usługi budowlane i remontowe wykonywane w budynkach objętych społecznym programem mieszkaniowym opodatkowane są preferencyjną stawką VAT w wysokości 8% (wraz z użytymi przez wykonawcę materiałami) a nie podstawową 23%. Zamawiając u nas stolarkę wraz z jej montażem oszczędzają Państwo przy okazji także pieniądze.